מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

arrow-left2, arrow-left, left, previous

שירותי אריזה

שירותי אריזה
אחת הבעיות הקשות עבור ישראלים רבים אשר מעוניינים לעבור דירה או משרד היא, לבצע את כל תהליך האריזה. מדובר בתהליך ארוך, מסורבל ולא פשוט. על כן חברות הובלה החלו עם השנים להעניק ללקוחות שלהם שירותי אריזה. 

הרעיון של שירותי אריזה הוא מאוד פשוט, במקום שהלקוחות יצטרכו לארגן לעצמם ארגזים וקרטונים בשביל שיהיה להם במה לארוז את החפצים שלהם, החברה דואגת להם לכל זה וכן היא דואגת להם לכל מה שקשור לתהליך האריזה עצמו, החל מאריזה של חפצים פשוטים ועד אריזה של חפצים מורכבים כגון, מכשירי חשמל, רהיטים, חפצים גדולים וחפצים שבירים. 

כשאנחנו מתכננים את האריזה של הבית או של המשרד, עלינו לעשות את זה בצורה מסודרת ולקחת מספר דברים בחשבון. הדרך הנכונה לעשות זאת היא באמצעות רשימה של כל החפצים אותם אנחנו מבקשים לארוז או רשימה של כל מה שאנחנו מבקשים לארוז בכל חדר. על כן, מומלץ מאוד בסדר מסוים, תוכנית שאנחנו יכולים להתאים את עצמנו אליה, כך נוכל לארגן את האריזה של החדר בצורה נוחה שתתאים לנו. 

דוגמא טובה לסדר שכזה הוא, יצירת רשימה של כל החפצים בכל חדר ואריזה שלהם בקרטונים מסוג מסוים או בצבע מסוים, כך כשנפרוק את הארגזים נוכל לדעת מיד מה שייך לאיזה חדר. זה נכון בעיקר כשמדובר במעבר דירה ובפרט במעבר דירה עם ילדים. 

במסגרת שירותי אריזה של חברת הובלות, אנחנו יכולים לבקש מהם ליצור תוכנית מסוימת שתתאים לנו או לחילופין, לעבוד על פי התוכנית שלנו. יש לציין שהרבה פעמים שירותי אריזה כוללים רק אריזה ביום ההובלה של החפצים הגדולים, ואז מרבית העבודה "נופלת" עלינו. כאן המקום לזכור, אם אנחנו צריכים לארוז חפצים מסוימים ובפרט חפצים גדולים וכבדים, עלינו לוודא שהם שמורים היטב, מוגנים ונוחים, אחרת אנחנו עלולים לגלות שהם נשברו במהלך ההובלה, דבר שהוא מאוד לא נעים, בפרט אם מדובר בחפצים יקרים, מבחינה כספית או רגשית. 

נקודה אחרונה, שירותי אריזה של חברת הובלות כוללת מתן קרטונים וארגזים מטעם החברה, על כן עלינו לוודא שהחברה מספקת לנו את הארגזים הטובים ביותר בזמן מהיר לפני מועד ההובלה. 

אם אתם  מחפשים חברה מקצועית ומנוסה שתספק עבורכם שירותי קרטונים וארגזים, אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בהקדם. אצלנו בהובלות יעקב, תוכלו לקבל שירותי אריזה מהמתקדמים בשוק. החברה פעילה כבר למעלה מעשרים שנה ומספקת שירותים לאלפי לקוחות פרטיים ומסחריים. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בכל עת לקבלת הצעת מחיר. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
יעקב הובלות - הובלות ברמה אחרת!  |  טלפון: 050-6692000  |  דוא"ל: mover@012.net.il