מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

arrow-left2, arrow-left, left, previous

שירותי אחסנה

עוברים לארץ אחרת לתקופה ארוכה? ירשתם דירה ואין לכם איפה לאחסן את התכולה שלה? משפצים את הדירה ורוצים לאחסן את כל החפצים שלכם במקום בטוח? כל מה שאתם צריכים לעשות זה לחפש חברה שמעניקה שירותי אחסנה, ובשביל זה אנחנו כאן. 

הרעיון של שירותי אחסנה הוא לא רעיון חדש, אך בשנים האחרונות הוא תופס יותר ויותר תאוצה בגלל הצורך של ישראלים רבים להשתמש בו. ישראלים רבים אשר עוזבים את המדינה לטובת עבודה, לימודים או חיים מעבר לים, זקוקים למקום בו הם יכולים לאחסן את הציוד שלהם לתקופה ארוכה, אך גם ישראלים אשר עוברים דירה בתוך ישראל, זקוקים לא פעם לשירותי אחסון לתקופות קצרות, עד שיוכלו להעביר את כל החפצים שלהם לדירה החדשה או המשופצת שלהם. 

על מנת להבין את הרעיון, נסביר אותו בקצרה, ולאחר מכן נציג כמה נקודות שיש לבדוק בטרם מחליטים היכן וכיצד שוכרים שירותי אחסנה.  הרעיון כשלעצמו מאוד פשוט. כל מה שאנחנו צריכים לדעת הוא, לפני שאנחנו סוגרים את כל הדברים ועוברים דירה, עלינו להזמין שירותי אחסנה, רצוי לעשות את זה דרך חברת הובלות, לה בדרך כלל יש גם מחסנים לאחסון, כך ביום ההובלה, החפצים יגיעו ישירות למחסן. במידה ומדובר בשתי חברות נפרדות יש ליידע אחת את השנייה שזו התוכנית. החפצים יישארו במחסן כל עוד נרצה בכך. בדרך כלל נהוג לשכור מחסנים לתקופה של חודשים, אך ניתן גם לשכור לתקופה קצרה יותר של שבועות. ככל ששוכרים לזמן ארוך יותר, עלות האחסון פר יום קטן. 
 
שירותי אחסנה
נקודות שיש לבדוק לפני ששוכרים מחסן לאחסון
נקודה ראשונה שיש לבחון היא האם במקום יש שירותי אבטחה אופטימאליים. בדרך כלל שירותי אחסון כוללים מצלמות, מוקד שמירה, גלאים, אבטחה 24/7. חשוב שתבחנו זאת וכן שאין שום גורם זר שמסתובב ליד המחסן שלכם ללא אישור. 

נקודה שנייה שיש לבחון היא גודל המחסן והתנאים השוררים בו, האם הוא מרווח מספיק בשבילכם, האם הוא נקי, כל כמה זמן הוא עובר הדברה ועוד. פרטים כאלה יעזרו לכם לדעת האם המחסן מתאים לחפצים מהסוג שלכם ולאחסון בכלל. 

נקודה שלישית, הזמינות והנגישות למקום, עד כמה הוא המחסן קרוב אליכם והאם נוח להגיע אליו. זה חשוב במיוחד אם אתם נשארים בארץ ותצטרכו להגיע לקחת חפצים וציוד ממנו. 

אם אתם מחפשים מחסן איכותי ואופטימאלי לצרכים שלכם, זה הזמן לפנות אלינו, אל חברת הובלות יעקב, אצלנו תמצאו מחסנים בסדרי גודל שונים במחירים נוחים. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
יעקב הובלות - הובלות ברמה אחרת!  |  טלפון: 050-6692000  |  דוא"ל: mover@012.net.il