מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

arrow-left2, arrow-left, left, previous

פירוק והרכבה

הרבה פעמים כשאנחנו מדברים או מתכוננים לתהליך הובלה, עם זה של משרד ועם זה של בית, אנחנו מתייחסים בעיקר לתהליך האריזה וההובלה עצמם, אך לא מתייחסים לתהליך חשוב שבא בעת תהליך האריזה ולאחר תהליך ההובלה, הכוונה כמובן לכל מה שקשור לפירוק והרכבה. 

הרעיון של פירוק והרכבה הוא מאוד פשוט, אנחנו מחזיקים בבית או במשרד שלנו לא מעט חפצים, בעיקר רהיטים אך לא רק, גם מכשירי אלקטרוניקה מסוגים שונים אשר דורשים פירוק עדין שלהם לפני שאנחנו מעבירים אותם למקום אחר. זה נכון לחפצים ביתיים מסוגים שונים, למשל, טלוויזיות, מערכות קולנוע ביתיות, ארונות, מיטות, שידות ועוד, וזה נכון לגבי משרדים, למשל פקסים, מדפסות, מחשבים (דבר שיש גם בבתים פרטיים מן הסתם). כל אחד מהדברים הנ"ל דורש פירוק עדין ביום בו אנחנו מעבירים את החפצים שלנו למקום חדש, בית או משרד, ולאחר מכן כשהם מגיעים אל מקום משכננו החדש, הם דורשים כמובן הרכבה מחדש. לשם כך בדיוק אנחנו צריכים אנשי מקצוע שידעו לעשות זאת כמו שצריך. 

חברות הובלה הבינו במהלך השנים, שיש ללקוחות שלהן צרכים שונים ועדיף להן להשקיע בסיפוק אותם צרכים, על מנת להעניק ללקוחות שלהם תמונה כוללת מלאה של הדברים ולא לספק להם רק משאית ומובילים לתהליך ההובלה. כך בין היתר נוצר מצב בו לקוחות של חברות הובלה נהנים, משירותי פירוק והרכבה צמודים. 
 
פירוק והרכבה
שירות זה עובד באופן הבא, בעת תהליך האריזה או לפני תהליך ההובלה, תלוי בכמות החפצים, רהיטים ומכשירי חשמל שיש לפרק, מגיעים אנשי מקצוע, נגרים, אנשי מחשבים ואחרים למקום, ומתחילים בפירוק של החפצים שיש לפרק. לאחר מכן המובילים לוקחים את הדברים ומעלים אותם למשאית של חברת ההובלות וכאשר מגיעים ליעד, אותם אנשי מקצוע דואגים להרכיב מחדש את כל החפצים, רהיטים ומכשירי חשמל. 
כמובן שתהליך הפירוק וההרכבה נעשה מול העיניים שלנו, אם יש איזה משהו שאנחנו צריכים לומר או להסביר, רצוי שנעשה זאת במקום. גם תהליך ההרכבה נעשה מול העיניים שלנו, מוטב לעשות זאת בחדר בו אותם חפצים אמורים להיות, כך לא נצטרך להזיז אותם ונוכל להתחיל לעבוד איתם באופן מיידי 
אם אתם מחפשים עוד מידע על שירותי פירוק והרכבה כולל הצעות מחיר אטרקטיביות, זה הזמן לפנות אלינו, אל חברת הובלות יעקב, אנחנו נספק לכם את כל המידע שאתם צריכים בנושא. לנו יש צוות מקצועי שמתמחה בתחום. כל מה שאתם צריכים לעשות זה ליצור איתנו קשר ולקבל הצעת מחיר ייחודית. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
יעקב הובלות - הובלות ברמה אחרת!  |  טלפון: 050-6692000  |  דוא"ל: mover@012.net.il