מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

arrow-left2, arrow-left, left, previous

עבודות מנוף

לא מעט חברות הובלות, הן כאלה שעובדות עם גורמים פרטיים והן כאלה שעובדות עם גורמים מסחריים-עסקיים, מחזיקים מנופים מסוגים שונים על מנת שיוכלו לבצע עבודות בגובה. דבר שנחשב כיום לצורך הכרחי עבור לקוחות רבים וכתוצאה מכך עבור חברות הובלה רבות. 

לפני שנסביר באילו מנופים מדובר וכיצד זה עובד, רצוי שנסביר מדוע מדובר בצורך הכרחי. כיום, לא מעט מבנים חדשים אשר נבנים, הן מבנים מסחריים והן מבנים עסקיים, הם למעשה בנייני רבי קומות אשר יכולים להגיע ל-15 ו-20 קומות ואף יותר. חלק מהציוד והחפצים אשר מועברים לקמות העליונות וכן יורד מהם בעת תהליך ההובלה, חייבים בשימוש של שירותי מנוף, עם זה בגלל שאין אפשרות אחרת מפאת משקלם להעביר אותם ועם זה בגלל שמבחינה לוגיסטית זו הדרך היחידה שניתן לעשות זאת. על כן חברות רבות מעניקות שירותי מנוף ולא מעט לקוחות פרטיים ועסקיים שוכרים את שירותיהן. 

כאן המקום להסביר, כיצד השירותים הנ"ל עובדים. ישנם שורה של דוגמאות לשירותי מנוף, הקלאסיים שבהם, שירותי מנוף אשר יושבים על המשאית ועולים לקומות העליונות בעזרת מסוע מיוחד. בכל פעם המנוף עולה ויורד כך שניתן להעביר את החפצים בקלות יחסית. כמובן שצריכים שיהיו מובילים שירימו את החפצים והכלים השונים על המנוף ויורידו אותם משם, וכן צריך שיהיה איש מקצוע שידע לתפעל את המנוף בשעת העבודה. 

דוגמא אחרת לעבודות מנוף בשירותי הובלה, קשורה יותר לשירותי מעליות. מדובר במעלית קטנה שמאפשרת לעלות ולהוריד ציוד ובמשקלים מסוימים, היא מסוגלת גם להרים אנשים. כך המובילים יכולים לעלות עם הציוד. מדובר במעלית שמשתמשים בה בעיקר בהובלה של חפצים למפעלים או משרדים מסוגים שונים. 

דוגמא אחרונה שנציג, מעליות קטנות שמתרוממות מהרצפה לקומות נמוכות. מדובר במעליות שמשתמשים בהן במפעלים ובחנויות שונות. מדובר במעליות שלא יכולות להגיע לקומות גבוהות, מרבית השימוש בהן נעשה כתוצאה מהצורך לעלות חפצים או מכשירים כבדים שלא ניתן לעלות בדרך אחרת. 

חשוב להבהיר, יש להזמין שירותים של עבודות מנוף, זמן רב לפני תהליך ההובלה על מנת שיהיה ניתן לתכנן בצורה נכונה ומדויקת כיצד לבצע זאת בשטח. 

אם גם אתם מחפשים חברה שמתמחה בעבודות מנוף, זה הזמן לפנות אלינו, חברת הובלות יעקב מתמחה בשירותי הובלות וכן בשירותי עבודות מנוף. זה הזמן ליצור איתנו קשר ולקבל הצעות מחיר במחירים אטרקטיביים. כל מה שאתם צריכים לעשות זה להתקשר ואנחנו כבר נתחיל לעבוד בשבילכם.

 מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
עבודות מנוף
 
יעקב הובלות - הובלות ברמה אחרת!  |  טלפון: 050-6692000  |  דוא"ל: mover@012.net.il