מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

arrow-left2, arrow-left, left, previous

מוביל בחיפה

כאשר עוברים לדירה חדשה, צריך למצוא את הספק הנכון שיבצע את פעולת ההובלה, העמסת הציוד והריהוט והפריקה ללא דופי. אם דרוש לכם מוביל בחיפה, כדאי שתבדקו מבעוד מועד מה בדיוק כולל השירות שאתם צפויים לקבל. חשוב גם לבדוק מראש מהם הסכומים שישולמו במקרה שיהיה צורך בתוספות שונות.

אם נחוץ לכם שירות של הובלות דירות בחיפה, מאחר ואתם עומדים לעבור לדירה חדשה בחיפה או  מאחר ויש לכם משרד שלם להעביר - חברת הובלות יעקב תשרת אתכם נאמנה, בהתחייבות מלאה. החברה מספקת את כל סוגי ההובלות במקום אחד. מאחורי החברה רשימה ארוכה של לקוחות מרוצים שיעידו על כך.

כולל שירותים נלווים
אם נחוץ לכם מוביל בחיפה, שיהיה מקצועי ושיעשה את מלאכתו נאמנה, נחוץ לכם בוודאי יותר מאדם אחד שיבצע את המשימה של העמסה ופריקה. מה שנחוץ לכם, בין אם דרושה לכם הובלה קטנה בחיפה ובין אם דרושה לכם הובלה גדולה עם מספר פריטים רב, חברת הובלות יעקב היא הכתובת הנכונה – זמינות גבוהה, ציוד מקצועי, מובילים מנוסים בעלות שווה לכל כיס.

חברת הובלות יעקב ערוכה לספק לכל לקוח ולקוח את כל השירותים שידרשו במסגרת ההובלה, בין אם מדובר בלקוח עסקי ובין אם מדובר בלקוח פרטי. מלבד צוות עובדים מסור ומיומן, שיבצע את המלאכה במקצועיות ובאמינות, ניתן לקבל שירותים נלווים על פי הצורך. למשל:

במידה ואין מעלית בבניין או שיש להעביר רהיטים גדולים מאוד, ספות גדולות או פסנתר, תוכלו להיעזר בשירות של מנוף.
במידה ואתם עסוקים מאוד ותצטרכו עזרה לא רק בפריקה וטעינה, אלא גם באריזה מקצועית – גם במקרה זה אנחנו עומדים לשירותכם.
במידה ואתם זקוקים לשירות של אחסון לתקופת זמן קצרה או ארוכה – גם זאת ניתן להסדיר. וכמובן, כל עבודה מגובה בביטוח מתאים.

יש על מי לסמוך 
כפי שיודעים כל הלקוחות שכבר שכרו את חברת הובלות יעקב כשירות של מוביל בחיפה, עם חברה זו יש עם מי לדבר ויש על מי לסמוך. נחוץ לכם שירות של הובלות דירות בחיפה, בכל מקום ולכל אזור בעיר? נחוצה לכם הובלה ענקית או דווקא הובלה קטנה בחיפה? לכל שירות או עבודה, אם נחוץ לכם מוביל בחיפה אל תהססו לפנות להובלות יעקב. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
יעקב הובלות - הובלות ברמה אחרת!  |  טלפון: 050-6692000  |  דוא"ל: mover@012.net.il