מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

arrow-left2, arrow-left, left, previous

מובילים בקריות

כאשר עוזבים בית ישן ועוברים למקום חדש בקריות, צריך כמובן למצוא שירות אמין של מובילים בקריות. זה נכון גם כאשר עוזבים משרד ישן ועובדים למשרד חדש או כאשר עוברים לדירה חדשה לאחר שנים של מגורים בשכירות. 
 
בענף ההובלות ידועים סוגים שונים של הובלות והעברות. יש הבדלים ניכרים בין הובלות קטנות בקרית מוצקין לבין הובלות של בית גדול הכוללות הרבה פריטים. יש הבדל ניכר בין היקף העבודה בהובלת תכולת בית של זוגות צעירים ללא ילדים לבין הובלות עבור משפחות עם ילדים, בעלות רכוש רב. אם אתם מחפשים שירות של הובלות קריית אתא, לא משנה מאין ולאן, לא משנה אם אתם משפחה קטנה או גדולה, אם יש לכם צורך בהובלת מספר פריטים קטן, סטנדרטי או גדול – בחברת הובלות יעקב ישמחו לעמוד לרשותכם, עם צוות עובדים מסור, מהימן ומקצועי. 
 
משקיעים בעובדים וגם בלקוחות 
חברת הובלות יעקב לא זכו לשמם הטוב רק בגלל שהם מבצעים את כל סוגי ההובלות. החברה נחשבת למובילה ובעלת מוניטין בקרב החברות הרבות של מובילים בקריות בזכות העובדה שהם מקפידים על כך שצוות העובדים הוא אדיב, מנומס ומעל הכול מקצועי ודואגים לשביעות הרצון של הלקוחות. 
 
בחברה מקפידים להעסיק נהגי רכבי הובלות מקצועיים, סבלים ומובילים חסונים מספיק וכאלה המוכנים לעבודה מאומצת. בחברה מאמינים שעובדים מיומנים, שמרוצים מעבודתם ומקבלים תנאי עבודה הוגנים יתנו יותר ללקוח, ובדרך זו כולם יהיו מרוצים. גם אתם מחפשים מובילים בקריות? רוצים גם אתם להיות לקוחות מרוצים? הובלות יעקב ישמחו להיענות לפנייתכם ולספק לכם את המענה הטוב ביותר. 
 
כל השירות ללקוח המרוצה 
עבור הלקוחות המרוצים, שמחפשים מובילים בקריות, בהובלות יעקב ישמחו להציע מעטפת שירותים לכל צורך: 
 
• שירות של הובלות קטנות בקרית מוצקין. 
• אם אתם זקוקים גם למנוף במסגרת ההובלה, אנו נמצא בעבורכם פתרון.  
• אם נחוץ לכם שירות של אחסנה לזמן קצר או אפילו ארוך, זה בהחלט אפשרי. 
• אם אתם רוצים לשלב שירות של הובלות קריית אתא עם סיוע באריזה מקצועית, נבצע זאת בעבורכם.
• הובלה עם ביטוח, במחיר הוגן, מכל מקום ולכל מקום. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
יעקב הובלות - הובלות ברמה אחרת!  |  טלפון: 050-6692000  |  דוא"ל: mover@012.net.il