מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

arrow-left2, arrow-left, left, previous

מובילים בחיפה

עוברים דירה? נכנסים למשרד חדש? הובלות חיפה
העומס הכרוך במעברים אלו נראה לעתים כבלתי אפשרי ובדיוק עבור מצבים אלו נעזרים מרבית האנשים בצוות מובילים בחיפה. צוות של מובילים בחיפה יחסוך לכם את כל שלב האריזה, ההעמסה, ההובלה והפריקה. הרמת המשאות הכבדים, אריזת החפצים השבירים ופריקת הריהוטים הגדולים הן משימות לא פשוטות ורבים הם האנשים שמסתבכים בשלב זה של המעבר, צוות הובלה מקצועי יהפוך את שלב ההעברות לפשוט ומהיר הרבה יותר.

מה עושים המובילים בחיפה?
המובילים בחיפה הם צוות העובדים שלנו אשר יסיע לכם לשנע את הציודים הנדרשים למשכנכם החדש.  הצוות המקצועי של הובלות חיפה ייתן לכם מענה מהיר והולם לכלל צורכי ההעברה. תהליך ההעברה והשרות על ידי צוות מובילים בחיפה מתחיל כבר בשלבי האריזה, צוות המובילים בחיפה יגיע למקום הציוד ויחל במלאכת האריזה. את תהליך האריזה מקיימים בנוכחות הלקוח שמעביר הנחיות לגבי סדר הריהוט, תכולת כל מארז וסדר העמסה ופרוק של הציודים כמו כן הצוות של הובלות בחיפה יגיע מאובזר במגוון מארזים המתאימים לאריזה של מגוון ציודים, כולל ציודים שבירים או כבדים כדי שכל סוגי הציודים יוכלו לעמוד בהעמסה, בפרוק ובנסיעה במשאית.

מהי המיומנות של המובילים בחיפה?
מובילים בחיפה מקצועיים צריכים להכיר את כל שיטות האריזה, ההעמסה והפריקה, הם צריכים להכיר דרכים לפרוק רהיטים ולנישאת משאות כבדים, חשוב מאוד שהמובילים בחיפה יהיו מאובזרים בציוד לנשיאת משאות כבדים ולהעלות אותם במקומות צרים, גבוהים וגם כאלה שהנגישות אליהם מוגבלת.

כיצד בוחרים את המובילים בחיפה?
כאשר הנכם צריכים צוות של מובילים בחיפה כדאי שתבחנו מספר חברות הובלה, בכל  חברה בידקו את מסגרת האחריות הניתנת על הציוד שברצונכם להעביר, מומלץ לשוחח עם לקוחות ולקבל המלצות ובנוסף, בעת קבלת הצעת מחיר פרטו לפרטי פרטים את כל המוצרים והציודים שברצונכם לארוז, להוביל ולפרוק כיוון שפעמים רבות נוצרים הפרשים בין המחיר ההתחלתי למחיר הסופי בשל תיאור לא מדויק של הציוד המובל.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
יעקב הובלות - הובלות ברמה אחרת!  |  טלפון: 050-6692000  |  דוא"ל: mover@012.net.il