מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

arrow-left2, arrow-left, left, previous

חברת הובלות בצפון

אחת השאלות שעולות לא פעם בקרב אנשים שזקוקים לשירותי הובלה באזור מסוים היא, האם נכון להזמין בהכרח חברה שמתמחה בשירותי הובלה באזור או שזה אפשרי גם להזמין חברה שעובדת באזור אחר בשביל שתבצע עבורנו את השירות. 

לפני שנענה על השאלה, מה נכון ומה לא נכון לעשות, יש לומר שני דברים. ראשית, יש הבדל בין מצב בו אנחנו מזמינים שירותי חברת הובלות בצפון או בכל אזור אחר בארץ, במטרה שתבצע הובלה של החפצים והריהוט שלנו למרכז (או ההיפך), לבין מצב בו כל התהליך ההובלה מתבצע באותו אזור. הרי, אם ההובלה מתבצעת מאזור אחד לשני, מבחינת הוצאות, ייתכן מאוד שישתלם לנו להזמין חברה שמקום מושבה ומרבית העבודה שלה מתבצעת באזור אליו אנחנו מבצעים את ההובלה. כך אנחנו חוסכים לה נסיעה. 

נקודה שנייה שאנחנו צריכים לזכור היא, אם אנחנו צריכים לבצע שירות הובלה בחיפה נניח, אז סביר להניח שאנחנו נוכל למצוא לא מעט חברות שמתמחות בכך. כלומר, לא יהיה לנו קשה למצוא חברת הובלות שתהיה מסוגלת לבצע עבורנו את השירות, זה נכון כמובן אם אנחנו מחפשים חברת הובלות בצפון רבתי או בכל אזור אחר ברחבי הארץ. עצם זה שיהיה לנו קל למצוא חברה, חוסך לנו את הדילמה במובנים רבים, האם לשכור חברה מקומית או חברה מאזור אחר. 

מה נכון ומה לא נכון לעשות בהקשר לבחירת חברת הובלות
אז מה נכון מצידנו לעשות ומה לא נכון לעשות? ברמת העיקרון הדבר הנכון ביותר, הוא לבחור על פי מקצועיות, אפקטיביות, זמינות ונגישות וכן על פי העלויות. לא נכון לבחור חברה מאזור מרוחק רק בגלל שאנחנו חושבים שהעלות תהיה נמוכה יותר, אומנם לעלויות יש חשיבות, אך בסופו של יום, ייתכן ופרמטר הזמינות הוא הרבה יותר משמעותי, מאחר ואם החברה לא תוכל להגיע אלינו לבצע את העבודה בהקדם, אנחנו עלולים להפסיד הרבה יותר כסף על אובדן ימי עבודה או כל דבר אחר. 

מן הסתם, אנחנו נעדיף חברה שתעבוד בצורה מקצועית וטובה ולא חברה שתספק לנו שירות מהיר ולא איכותי. האיכות אף הוא עולה לנו כסף.

לכן כשאנחנו בוחרים חברת הובלות בצפון או בכל מקום אחר, שאלת האזור היא חשובה, אך יש כמה נקודות לא פחות ואפילו יותר. אנחנו נבחן אותן ולאחר מכן נתייחס לשאלה האם להזמין בהכרח מהאזור שלנו או שמא אנחנו יכולים לבחור מאזור אחר. 

פנו אלינו עוד היום וקבלו הצעת מחיר עבור שירותי הובלה בחיפה. חברת יעקב הובלות עומדת לרשותכם בכל עת ובכל שעה. פנו אלינו עוד היום ואנחנו נשמח לספק לכם את כל המידע בנושא. אנחנו עומדים לרשותכם עם הצעות מחיר אטרקטיביות שיתאימו בדיוק לתנאים שלכם. פנו אלינו בטלפון או דרך אתר האינטרנט שלנו. 
 
 
יעקב הובלות - הובלות ברמה אחרת!  |  טלפון: 050-6692000  |  דוא"ל: mover@012.net.il