מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

arrow-left2, arrow-left, left, previous

חברת הובלות בחיפה

כאשר אתם עומדים לעבור בית , משרד או לבצע הובלה קטנה של רהיטים, כל מה שאתם רוצים לדעת זה שאתם בידיים טובות של מובילים אחראים ומנוסים. חברת יעקב הובלות ידועה כחברת הובלות בחיפה בעלת שם ומוניטין אותו היא צברה בלמעלה מ-26 שנות קיומה.

מה הופך את יעקב הובלות למובילה כחברת הובלות בחיפה? כפי שתוכלו ללמוד מיד החברה מציגה מגוון שירותים ברמה גבוהה. שירותים אלה למעשה מקיפים את כל הצרכים של הלקוחות ויוצרים מעגל כולל של שירותים ותמיכה משלב הייעוץ ועד שלב הפירוק של החפצים בבית או במשרד. בכך למעשה הלקוחות שלהם מקבלים מכלול שירותים בבית אחד.

מה יעקב הובלות עושים?
שירותי הובלה גדולים וקטנים, לבתים פרטיים, משרדים, מחסנים,  מוסדות ציבוריים ועוד.  
שירותי חברת הובלות בחיפה , באזור הקריות והסביבה.
שירותי פירוק והרכבה על ידי נגרים מומחים
אחסון לטווח ארוך וקצר במחסנים מוגנים
עבודות מנוף לקומות גבוהות וציוד כבד
ביטוח הובלות עד חמישים אלף דולר להובלה

את שירותי ההובלה של החברה ניתן להזמין מספר ימים לפני המועד בו תרצו לבצע אותה (רצוי מאוד לעשות את זה לפחות שבוע לפני מועד העברה על מנת שיישמר לך מקום), באותו יום המובילים יגיעו בשעה מוקדמת להתחיל בביצוע העבודה. תהליך העבודה יימשך מספר שעות וינוהל על ידי מנהל עבודה במקום לצד המובילים. במידת הצורך תוכלו לבקש מהחברה להביא לכם ארגזים לאריזה מספר ימים לפני מועד ההובלה, ביום ההובלה עצמו המובילים יעזרו לכם לארוז חפצים במידה ואתם מתקשים בכך.

לאחר שהמובילים יסיימו להעביר את כל הציוד למשאית החברה הם ישנעו אותו למקום המיועד ויחלו בתהליך פירוקו ואם יש צורך גם בהרכבתו מחדש. בממוצע מעבר דירה או משרד נמשך חצי יום. חשוב להדגיש , החברה מספקת כמות מובילים שנדרשים על פי גודל ההובלה. כך שהתהליך יבוצע באופן מהיר ויסודי ובסיומו תמצאו את כל החפצים שלכם מסודרים במקום משכנכם החדש.

אנחנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם החברה דרך אתר האינטרנט או בטלפון ולהזמין שירות ייעוץ עוד היום. אנחנו בטוחים שמהר מאוד תגלו שיש חברת הובלות בחיפה שיכולה להעניק לכם שירות מהיר ויסודי כפי שאתם מחפשים.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
יעקב הובלות - הובלות ברמה אחרת!  |  טלפון: 050-6692000  |  דוא"ל: mover@012.net.il