מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

arrow-left2, arrow-left, left, previous

חברת הובלה

אריזה ואחסנה
אריזה של ציודים של משרד או דירה מצריך תכנון נכון וחשיבה, שיטת האריזה, דרך ההעמסה וכן סדר הפריקה הוא דבר שעשוי להפוך את כל המעבר לפשוט יותר ומהיר יותר. חברת הובלות יעקב מתמחה בתכנון מעברים ובביצועם וצוות עובדי החברה יבנה תוכנית מעבר שתתאים בדיוק לצרכים ולמידות שלכם.

צוות החברה שם דגש על יחס הולם כלפי כל ציודי הלקוח ומכיר שיטות אריזה ושינוע מהמתקדמות ביותר שיבטיחו מעבר חלק ומסודר. במצבים בהם יש פערי זמן בין עזיבה לכניסה למשכנכם החדש מציע חברת הובלות יעקב שירותי אחסנה מסודרים ומאובטחים לכלל הציוד המשונע שלכם ולכל
פרק זמן שנדרש.

בעת ההובלה
את העמסת הציוד אל המשאית מבצע צוות הובלות יעקב בהתאם לתוכנית מעבר שמתאימה לצורכי כל לקוח, צוות החברה מעמיס את הציוד הארוז בהתאם לסדר שעליו לפרוק אותו ובהתאם לתקני הבטיחות הנדרשים עבור כל סוג של ציוד.
את הליך הפריקה מבצע צוות העובדים של הובלות יעקב אל מול ההנחיות של הלקוח בכדי להקל את מלאכת פריקת הציוד בתוך המשכן החדש ובכדי למנוע הזזות מיותרות של הציוד בתוך הדירה או המשרד.
את מלאכת הרכבת הרהיטים מבצע צוות העובדים במיקום הסופי בו הלקוח בוחר ובהתאם לצרכיו ורצונותיו.

הובלות יעקב
חברת הובלות יעקב חרטה על דגלה אחריות מלאה ושרות לקוחות איכותי עליו אמונים כל עובדי החברה , משרות זה תוכלו ליהנות כבר משיחת הטלפון הראשונה אל חברת הובלות יעקב.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
חברת הובלה
 
יעקב הובלות - הובלות ברמה אחרת!  |  טלפון: 050-6692000  |  דוא"ל: mover@012.net.il