מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

arrow-left2, arrow-left, left, previous

חברות הובלה בחיפה

כיצד אנחנו מכינים את עצמנו לקראת הובלה? זה שונה כמובן ממבנה למבנה, זה שונה בין אם מדובר מהובלה של בית מגורים להובלה של משרד או מפעל, זה בוודאי שונה אם מדובר ברווקים, זוגות צעירים או משפחות עם ילדים. מה שבטוח הוא, שאם אנחנו רוצים לבצע הובלה בצורה מסודרת ומאורגנת, עלינו להכין תוכנית ברורה לשם כך, על מנת שנוכל לבצע את ההובלה בצורה נכונה מבלי לשכוח שום דבר ומבלי לאבד כלום. 

נתחיל מהבסיס, כשאנחנו רוצים לבצע הובלה, אנחנו צריכים לקבוע מועד שנוח לנו ולהזמין אליו חברת הובלות. נניח ואנחנו מבצעים הובלה בחיפה, אז מן הסתם אנחנו נחפש חברות הובלה בחיפה אשר יכולות להגיע למועד בו אנחנו רוצים לקבל את השירות. אנחנו צריכים לברר האם שירות של אותן חברות הובלה בחיפה, כולל את כל מה שאנחנו צריכים, החל ממשאית בגודל מתאים, מספר מובילים שעונה על הצרכים שלנו, אם יש צורך במנופים ובכלים אחרים ועוד. 

אחרי שקבענו מועד והזמנו חברה שמתאימה לצרכים שלנו, אנחנו צריכים להתחיל בעבודה על אריזת החפצים. כאן אנחנו יכולים להיעזר באותה חברת הובלה בחיפה שאת שירותיה הזמנו,  שכן היא תוכל לספק לנו ארגזים וקרטונים, ואם לא, אז אנחנו תמיד יכולים לחפש בעצמנו בסופרמרקטים ובמקומות אחרים. חשוב לוודא שמדובר בקרטונים עמידים, חזקים, כאלה שניתן לארוז בתוכם כמות גדולה של חפצים. כמובן שיש לסגור אותם היטב ולוודא שהם מרופדים על מנת שלא יקרה כלום למה שאיפסנו בתוכם. 

תהליך האריזה אמור לקחת מספר ימים, יש לבצע אותו ימים ספורים לפני ההובלה, כאשר ההמלצה היא לא לארוז הכל, אלא להשאיר מספר דברים בצד, בין אם זה בגדים חשובים, מסמכים וציוד יקר ערך אותו אנחנו יכולים לקחת בתיק יד. חשוב לקבוע מראש מה המובילים יקחו איתם ברכב ומה אנחנו ניקח איתנו ברכב. כך אנחנו נהיה בטוחים ששום דבר לא הולך לאיבוד, ויתרה מזו נוכל להיות בטוחים שדברים יקרי ערך עבורנו, הן מבחינה כספית והן מבחינה רגשית, אנחנו לוקחים בעצמנו. 

החלק האחרון בתהליך זה הסימון. עלינו לסמן כל ארגז וכל קרטון, על מנת שנדע מה יש בכל אחד מהם. חשוב מאוד שיהיה סדר לסימון, בצורה כזו אנחנו נוכל לפרוק את הארגזים בצורה נוחה. כמובן שיש דברים שבירים בתוך הארגזים, הרי שעלינו לסמן זאת מבעוד מועד, כך המובילים ידעו כיצד לנהוג עם הארגזים השונים. 

אם אתם רוצים לקבל עוד מידע והמלצות כיצד לבצע שירות הובלות בחיפה, אתם מוזמנים לפנות אלינו. יעקב הובלות היא אחת מחברות הובלה בחיפה המובילות בתחום. פנו אלינו עוד היום בטלפון או במייל ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת. צרו איתנו קשר בהקדם. הצוות שלנו יענה לכם על כל שאלה. 
 
 
יעקב הובלות - הובלות ברמה אחרת!  |  טלפון: 050-6692000  |  דוא"ל: mover@012.net.il