מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

arrow-left2, arrow-left, left, previous

הובלת פסנתרים

פסנתרים הינם מוצרים עדינים ויקרי ערך אשר מחזיקים באורך חיים גבוה של עשרות שנים, מה שמביא להסתברות גבוהה שכל פסנתר יועבר מספר פעמים ממקום אחד למשנהו בשל העברת בעלויות ו/ או מעבר דירה/מקום משכון.

אך מה עושים כשרוצים להעביר פסנתר ששוקל משקל רב ועולה עשרות אלפי שקלים מבלי לפגוע בו? נעזרים במובילים מומחים ומוסמכים בתחום ההובלות בלבד, ולא לוקחים סיכון ועושים העברה באופן עצמאי.
 
חברת הובלות יעקב הינה חברה מובילה בתחום ההובלות ובעלת מוניטין עשיר שצברה במהלך 26 שנות פעילותיה. יעקב הובלות מספקת שירותי הובלה מכל הסוגים ובכל הגדלים, לרבות, הובלת פסנתרים בשירות יעיל ומקצועי שניתן המסופק בכל אזורי הארץ.
 
אם יש לך פסנתר או כל כלי אחר וברצונך להעבירו למקום משכן אחר בשל מעבר דירה וכיוצ"ב, היה בטוח כי בבחירתך ביעקב הובלות תקבל את השירות הטוב, המהיר והמקצועי ביותר, אשר יספק את המטרה: הובלת הפסנתר בבטחה ובראש שקט.
 
שירותי החברה
פירוק הפסנתר – פירוק הפסנתר ייעשה על ידי נגרים מקצועיים בלבד שיעשו זאת במקצועיות מוחלטת ותוך כדי שימוש בכלים מתקדמים ואיכותיים.
אריזת הפסנתר – צוות המומחים של יעקב הובלות יבצע אריזה באמצעות ציוד מתקדם ואיכותי אשר ימנע מהפסנתר להיפגע במהלך שירות ההובלה. 
העמסת הפסנתר – צוות העובדים יעמיס את הפסנתר אל רכב משא אשר מתאים להובלת משאות כבדים, במקצועיות ועדינות מושלמת.
הובלת הפסנתר – הובלה של הפסנתר היישר ממקום המשכון הקודם ועד למקום החדש.
אחסון הפסנתר - צוות יעקב הובלות, יוכל לאחסן עבורכם את הפסנתר במידה, עד למועד שבו תבחרו להובלת הפסנתר למקום משכונו החדש. 
הרכבה של הפסנתר – הרכבת הפסנתר תעשה על ידי נגרים מקצועיים בצורה הנכונה והטובה ביותר.
 
מלבד הובלת פסנתרים, יעקב הובלות מספקת מגוון פתרונות אריזה לכל סוגי הכלים/הציודים ובכל הגדלים והמשקלים, באמצעות צוות מיומן ובעל ניסיון ושימוש בכלים מתקדמים לביצוע העבודה.
בנוסף, מציעה החברה ללקוחותיה, כחלק מהשירות האדיב והמקצועי, קרטונים באיכות גבוהה ובגדלים שונים שישמשו אותם לאריזה עצמית של הציוד. 
 
רוצים להזמין? מעוניינים לשמוע פרטים נוספים? צוות יעקב הובלות ישמח לקבל את פניותיכם בכל שעות היום. כמו כן, תוכלו להשאיר את פרטיכם באתר ונציג יחזור אליכם בהקדם.
הובלת פסנתרים - הובלות יעקב, הובלות מקצועיות ומהירות

מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
יעקב הובלות - הובלות ברמה אחרת!  |  טלפון: 050-6692000  |  דוא"ל: mover@012.net.il