מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

arrow-left2, arrow-left, left, previous

הובלת משרדים בהרצליה

הובלת משרדים בהרצליה היא אחת המשימות המורכבות יותר ולכן מומלץ להיעזר באנשי מקצוע מיומנים ומנוסים על מנת להבטיח מעבר מהיר וחלק. תקלות רבות שמתרחשות בזמן העברות משרדים ניתן למנוע על ידי תכנון מעבר נכון ומוקדם.

חברת יעקב הובלת היא חברה בעלת ותק של עשרים ושש שנים, החברה התנסתה זה רבות בתחום של הובלת משרדים בהרצליה וצוות החברה עושה מעברים אלו במיומנות ובמהירות.

הובלת משרדים בהרצליה
ציודים רבים נאספים במשרדים במהלך שנות העבודה, שמן המעבר גורם במקרים רבים לשינוי בתזרים ובהכנסות בשל שינוע ציוד העבודה, ככל שהמעבר יהיה מהיר ויעיל יותר כך החזרה לשגרה ההכנסות תהא מהירה יותר והרי זהו רצונו של כל בעל עסק.

חברת יעקב הובלות מתמחה בכל הקשור לתחום של הובלת משרדים בהרצליה, צוות החברה יכין עבורכם תוכנית מעבר שתתאים לצרכים הספציפיים שלכם איתה הוא יעבוד מתחילת המעבר ועד תומו.

את כל הליך האריזה של ציוד המשרד יבצע צוות העובדים בהתאם להנחיות של הלקוח. צוות החברה מגיע מאובזר במארזים שמתאימים לכל סוג של ציוד וכאלו המבטיחים העברה בטוחה ושינוע בטוח של כל סוגי הציוד. צוות העובדים יבצע את העמסת הציוד בהתאם לתוכנית הפריקה ואת שינוע הציוד יבצעו במועד המוזמן, כך למשל, באם ישנו פער זמן מסוים בין מועד פינוי המשרד הישן ובים מועד הכניסה למשרד החדש תוכלו ליהנות משרותי איחסון בטוחים בחברת הובלות יעקב. עם הגיעו של מועד הכניסה למשרד החדש יפרוק צוות העובדים של חברת הובלת יעקב את הציוד בהתאם לתוכנית הפריקה ואל מול הנחיות הלקוח כך שכל ציוד יגיע הישר למיקומו הסופי ובכדי למנוע שינוע של חפצים בתוך המשרד החדש.

החברה מקפידה על הובלת משרדים בהרצליה במיומנות ובזריזות ומציעה שרות של הובלת משרדים בהרצליה, הובלות חיפה ובכל חלקי הארץ.

פנו עוד היום אל חברת הובלת יעקב ותהנו משרות אמין, מקצועי ומהיר ומפגישת ייעוץ ללא עלות והתחייבות, כי כל התחדשות מתחילה אצל הובלת יעקב.ַ

מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
יעקב הובלות - הובלות ברמה אחרת!  |  טלפון: 050-6692000  |  דוא"ל: mover@012.net.il