מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

arrow-left2, arrow-left, left, previous

הובלת דירות בקריות

הייחודיות של שירות הובלת דירות בקריות 
 
אצל רוב הישראלים, מעבר דירה הוא אירוע שמתרחש אחת לכמה שנים. יש כאלה שעוברים דירה, פעם בשנה, אלה שגרים בשכירות, ויש אנשים שעוברים דירה פעם בעשר שנים, לדירה גדולה יותר. ויש גם כאלה, שעוברים מדירה גדולה לדירה קטנה יותר. מה שמשותף לכולם, הוא הצורך בחברת הובלת דירות בקריות איכותית ואמינה.
 
כיצד בוחרים שירות הובלת דירות בקריות איכותי

חברות הובלה המעניקות שירות של הובלת דירות בקריות, עמוסות עבודה והזמנות בכל ימות השנה. באזור הקריות, יש תנועה רבה של מעברי דירה של סטודנטים, ושל משפחות שעוברות לדירות בשכירות או משלהן.
כדי לבחור שירות הובלת דירות בקריות איכותי, אתם צריכים לקבוע מראש מספר פרמטרים שלפיהם אתם תבחרו את חברת ההובלות המתאימה ביותר.
ראשית, תבחרו חברת הובלת דירות בקריות שקיבלתם עליה המלצות, מאנשים שאתם סומכים על המילה שלהם. בנוסף, תבדקו אם החברה עומדת בלוח הזמנים שנקבע עם הלקוח, האם המובילים שלה מנוסים ומקצועיים, האם הציוד והמשאיות שהיא מפעילה, איכותיים ועומדים בדרישות שלכם.
 
אילו שירותים מעניקה חברת הובלת דירות בקריות

בדומה לערים אחרות, גם חברות הובלת דירות בקריות, מעניקות מגוון של שירותים ללקוחותיהן.
בין השירותים שחברות הובלת דירות בקריות מעניקות ללקוחותיהן נראה שירותים כמו:
* אריזה – מרבית חברות ההובלה בארץ, מעניקות שירותי אריזה ן, הכוללים אריזה של פריטים קטנים, כלי מטבח וכדומה, ועד אריזה של מכשירים חשמליים בגדלים שונים או פריטים שבירים שעלולים להינזק אם הם לא יהיה ארוזים באופן מקצועי.
* פריקה – בכל בית יש ציודים שצריכים לפרק בדירה הקיימת ולהרכיב מחדש בדירה החדשה. חברות הובלת דירות בקריות מעניקות שירותי פריקה והרכבה, כחלק מכלל השירותים המגיעים ללקוחותיהן.
* הרכבה – כאמור, חברות המעניקות שירותי פריקה, מציעות באותה החבילה, גם הרכבה של הציוד שפורק בבית הקודם.
מומלץ לדרוש הצעת מחיר מפורטת מחברות ההובלה השונות, שאיתן אתם מנהלים מו"מ. לאחר שתקבלו הצעות מחיר ממספר חברות, תוכלו להחליט איזו מהן, נתנה לכם את ההצעה הטובה ביותר.

חברת הובלות יעקב מעניקה שירותי הובלת דירות בקריות כבר למעלה מ-26 שנים. החברה מעניקה שירותי הובלה ברמה הגבוהה ביותר, היא מעסיקה מובילים מקצועיים ומנוסים המתמחים בפריקה והרכבה של ארונות, רהיטים ופריטים נוספים.
 
הובלת דירות בקריות
 
יעקב הובלות - הובלות ברמה אחרת!  |  טלפון: 050-6692000  |  דוא"ל: mover@012.net.il