מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

arrow-left2, arrow-left, left, previous

הובלות קרית אתא

בכל יום ויום מתבצעת כמות גדולה של הובלות קרית אתא. בין ההובלות השונות ניתן למצוא הובלות קטנות והובלות גדולות, הובלות אל בתים פרטיים או הובלות אל מגדלי מגורים, הובלות של משרדים חדשים, הובלות גדולות של משפחות מרובות ילדים וגם הובלות קטנות לבודדים.

אם אתם מחפשים בעלי מקצוע לשירות של הובלות דירות בקריות, אם נחוץ לכם שירות להעברת תכולת בית רבה או לחילופין, מה שנחוץ לכם זה שירות של הובלות קטנות בקרית אתא, פנו להובלות יעקב. זוהי חברה מקצועית, זריזה, אמינה, מנוסה ואחראית, ושביעות רצון לקוחותיה הוא במקום הראשון. בחברה ניתן לקבל שירות של הובלות נטו או שירות של הובלות יחד עם תוספות נלוות לפי הצורך.

לא רק הובלות
בהובלות יעקב מבצעים העברות והובלות של תכולות ובתים בכל הארץ וכמובן גם בקריות - הובלות קרית אתא, בחיפה, בקרית מוצקין. אך לא רק הובלות בלבד מתבצעות על ידי עובדי החברה המיומנים. מלבד ההובלה, מלבד שירות של איסוף התכולה, העמסה ופריקה, ניתן לקבל גם שירותים נוספים שיכולים להיות רלוונטיים. מעוניינים לדעת על מה מדובר?

מלבד ההובלה עצמה ניתן לקבל גם שירות של מנוף, כאשר התכולה כוללת פריטים כבדים מאוד, מגושמים או עדינים ורגישים. ניתן להיעזר גם בפתרונות אחסון, במידה והמעבר לבית החדש מתעכב ולא רוצים להעביר את כל הדברים לבית ששוכרים לזמן מוגבל. ניתן גם לקבל שירות מיוחד של אריזה מקצועית בתוך ארגזים ואם רוצים לארוז לבד – מקבלים ארגזים מתאימים וייעודיים.

מה שבטוח – ביטוח
אם גם לכם דרוש שירות של הובלות קרית אתא, אל תתפשרו על חברת ההובלות ואל תוותרו על ביטוח מתאים. הובלות דירות בקריות ללא ביטוח עלולה לעלות בסופו של דבר ביוקר רב. גם הובלות קטנות בקרית אתא מומלץ מאוד לבצע באמצעות חברת הובלות מקצועית, שלא מוותרת על ביטוח, ולא מוותרת על סטנדרטים מקצועיים.

מחפשים הובלות קרית אתא באיכות גבוהה? מעוניינים לקבל שירות טוב ומקצועי? אם בחרתם בהובלות יעקב, בחרתם נכון! לחברה זו יש ציוד מקצועי, מובילים מנוסים המספקים שירות אדיב, בעלות נוחה. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
יעקב הובלות - הובלות ברמה אחרת!  |  טלפון: 050-6692000  |  דוא"ל: mover@012.net.il