מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

arrow-left2, arrow-left, left, previous

הובלות קטנות

הובלות קטנות
חברת הובלות יעקב היא חברה בעלת ניסיון רב בשנים המתמחה בהובלות גדולות וכן בפעולות של הובלות קטנות כאחד.

לחברת הובלות יעקב יש לקוחות עסקיים ופרטיים, לקוחות המבקשים העתקת משרד וכאלו המבקשים העתקת דירה.
הובלות קטנות וכן הובלות גדולות מתבצעות באופן דומה אך על ידי ציודים ועזרים שונים.

הובלות קטנות
חברת הובלות יעקב מתמחה בכל הסובב את הנושא של הובלות קטנות ומחזיקה מגוון טנדרים. צוות החברה יודע שגם הובלות קטנות מצריכות תכנון מוקדם וביצוע נכון על פי תוכנית מעבר מוסדרת מראש, כמו כן יודע צוות החברה שגם לקוח המזמין שרות הובלות קטנות מבקש לעצמו מעבר מהיר וחלק ועל כן החברה נוהגת בהובלות קטנות וגדולות כאחד.

חברת הובלות יעקב מגיעה לפגישת ייעוץ ראשונית ללא התחייבות וללא תשלום כדי לתת הצעת מחיר וייעוץ לתוכנית העברה מתאימה, בפגישה זו מתבצע תאום ציפיות מדויק ומהימן אל מול הלקוח ומוצעת תוכנית מעבר ראשונית.
 
שירותי החברה
גם עבור הובלות הקטנות מציעה החברה מגוון שרותים, כך למשל שרותי אריזה, בשרות זה מגיע צוות של חברת הובלות יעקב, מאובזר במארזים מתאימים ומכיר שיטות אריזה מתקדמות שלמירה על ציודים שונים בכל תהליך השינוע. שרות העמסת הציוד מתבצע על ידי צוות עובדי החברה ואל מול הנחיות הלקוח וכן כל הליך פריקת הציוד במשכן החדש. תכנון ההעמסה והציוד מתבצע כבר בשלב בניית תוכנית ההעברה ותכנון נכון עשוי לחסוך תקלות רבות וזמן יקר.
באם הכניסה לדירה החדשה אינה חופפת את מועד פינוי הדירה הישנה תוכלו להשתמש בשרותי האחסון שמציעה חברת הובלות יעקב, גם עבור הובלות קטנות תכולו לקבל שרותי אחסון ללא הגבלה של זמן.

הובלות יעקב
חברת הובלות יעקב צברה ותק של למעלה מ 26 שנה, החברה מכירה את כל האפשרויות לשינוע נכון של ציודים ומאפשרת גמישות לצורכי הלקוח אל מול שרותיה המוצעים. החברה מקפידה על מתן שרות אכותי לכלל לקוחותיה ומקפידה על אמינות מלאה ושקיפות אל מול לקוחות החברה.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
יעקב הובלות - הובלות ברמה אחרת!  |  טלפון: 050-6692000  |  דוא"ל: mover@012.net.il