מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

arrow-left2, arrow-left, left, previous

הובלות קטנות בחיפה


הובלות קטנות בחיפה – להעביר פריטים בודדים

מהן הובלות קטנות
הובלות קטנות בחיפה הינן הובלות הנעשות בכלי רכב קטנים, או לחילופין, פריטים בודדים שצריכים להעבירם ממקום למקום. מקרים ידועים שבהם אנחנו זקוקים לשירות של הובלות קטנות, הינם אותם המקרים שבהם, אחד מהילדים יוצא מהבית, ועובר לגור בשכירות, ולוקח איתו את הרהיטים שבחדרו וציוד נוסף. מקרים נוספים של הובלות קטנות, הינם המקרים שבהם אנחנו רוצים להעביר פריט בודד, כמו מכונת כביסה או מקרר, לקרוב משפחה, או שקנינו את פריט מיד שנייה.

בכל מקרה, חשוב שמי שיעשה את ההובלה, יהיה מוביל מנוסה, שיוכל להעביר את החפצים בצורה יעילה מבלי ייגרם להם נזק כלשהו. במיוחד אם ההובלה מתבצעת ללא עזרה של מעלית, לקומה גבוהה. לא כל אחד יודע להעביר מקרר בחדר מדרגות צר, מבלי לשרוט את המקרר או לגרום נזק לקירות של חדר המדרגות.


הובלות קטנות בחיפה אבל חשובות
הרבה אנשים אשר שומעים את המונח, הובלות קטנות בחיפה, חושבים על טנדר מסחרי, שמעמיס על החלק האחורי שלו ספה, או מזנון קטן. מבחינתם זהו, לא צריך מוביל מקצועי, או משאית, כי מה זה הובלות קטנות, הובלה קטנה וקלה לתמרון.
אבל מה, לפעמים הובלות קטנות, לא פחות חשובות או מורכבות, מהובלות גדולות.
אם אתם צריכים להעביר, כמה פריטים בודדים, אך חשובים מאד, או אפילו רגישים, לא תחשבו רגע להזמין מוביל חאפר, שעלול לגרום נזק בלתי הפיך לחפצים שלכם, אם הוא לא יידע לתמרן איתם בחדר מדרגות צר, ללא מעלית.

מידע חשוב על הובלות קטנות בחיפה
אם החלטתם לפנות לחברת הובלות מקצועית כדי שזו תבצע עבורכם את השירות, מומלץ לסגור מראש עם החברה על הפריטים שאתם רוצים להעביר, כדי שלא יהיו הפתעות בהמשך. ללא פירוט מראש של הפריטים שאתם עומדים להעביר, אתם יכולים לגלות, שהמובילים לא יהיו מוכנים להעמיס על המשאית פריטים נוספים, שלפי דבריהם, לא היו כלולים בהזמנה שנעשתה בעל פה. גם כשמדובר בשירות של הובלות קטנות, של פריטים בודדים, רצוי שתעבירו לחברה, רשימה מסודרת של הפריטים, ושתקבלו הצעת מחיר כתובה, כדי למנוע אי נעימות בהמשך.
 
חברת ההובלות "יעקב הובלות" מבצעת עבור לקוחותיה הובלות קטנות בחיפה, כמו גם הובלות גדולות, של מעבר דירה, הובלות משרדים, שירותי פריקה והרכבה ושירותים נוספים. אנחנו מעסיקים אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, בעלי ניסיון רב ומומחים בתחומם.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
הובלת דירות בקריות
הובלה בחיפה
הובלות בחיפה
הובלות קטנות בחיפה
 
יעקב הובלות - הובלות ברמה אחרת!  |  טלפון: 050-6692000  |  דוא"ל: mover@012.net.il