מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

arrow-left2, arrow-left, left, previous

הובלות בקריות

כיצד מוצאים חברת הובלות בקריות איכותית
 
התהליך של מעבר דירה, הינו תהליך מתיש ומורכב, מכל הבחינות. נפשית ופיזית. גם כשמדובר ברכישה או בהשכרת דירה. לכן, כשאתם שוכרים את שירותיה של חברת הובלות בקריות, אתם רוצים להיות בטוחים שאתם עומדים לקבל את השירות הטוב ביותר. מומלץ לבחור בחברת הובלות שקיבלתם עליה המלצות ובעלת מוניטין וניסיון בתחום ההובלות.
 
מהן הציפיות שלנו מחברת הובלות בקריות איכותית

במהלך השנים האחרונות אנחנו רואים גידול בכמות חברות הובלה שקמות בכל אזורי הארץ . השפע בהיצע, לא תמיד מבטיח איכות ואמינות. כשאנחנו מזמינים חברת הובלות בקריות, יש לנו ציפיות מאד ברורות מחברת ההובלות.
מהן הציפיות שלנו מחברת הובלות בקריות, מקצועית ואמינה?
אלה בדיוק שתי התכונות שאנחנו רוצים. שהיא תהיה מקצועית ואמינה. שמשאית ההובלות, תעמוד בשעה היעודה ליד הבית, שנקבל מספיק ארגזים וקרטונים לאריזה, שהמובילים יהיו מקצועיים ויידעו לפרק את הרהיטים בזהירות וביעילות, שלא ייגרם נזק לציוד ולמבנה, ושהתכולה תגיע בשלמותה ליעדה הסופי.
על מנת שלא נתאכזב מחברת הובלות בקריות, מומלץ לבחור את חברת ההובלות המתאימה לנו ביותר, מתוך רשימה של כמה חברות, שקיבלנו עליהן המלצות חמות מלקוחות קודמים או מחברים שאנחנו יכולים לסמוך על ההמלצות שלהם.
 
מהם השירותים שאתם צריכים לקבל מחברת הובלות בקריות אמינה

ישנם שירותים שחברת ההובלות חייבת לספק לכם, אך הם גם חייבים להיות רשומים בחוזה ההתקשרות כשאתם חותמים איתה בזמן חתימת החוזה.
השירותים שאתם חייבים לדרוש מחברת הובלות בקריות, הם:
* אמצעי אריזה – כמו קרטונים וארגזים לאריזה, נייר דבק וכדומה
* פריקה של ארונות ורהיטים
* הובלה זהירה של כל מה שנמצא בתכולה, המובילים לא "בוחרים" מה לקחת, הם פשוט לוקחים כל מה שנמצא בדירה ומחכה להובלה, כפי שרשום בחוזה ההתקשרות.
* הרכבה – חברת ההובלה אחראית על ההרכבה של הארונות והרהיטים שהם פירקו, בתחילת ההובלה.
חשוב גם לבדוק מהי מידת המקצועיות והוותק של המובילים של החברה שאנחנו בוחרים בה, ואם הם בעלי כישורים גם בתחום של פירוק והרכבה של ארונות ורהיטים.
 
חברת הובלות יעקב מעניקה שירותי הובלות בקריות באמצעות מובילים מקצועיים, מנוסים ואמינים כבר למעלה מ-26 שנה. החברה מבצעת הובלות קטנות וגדולת לבתים ולמשרדים בכל חלקי הארץ.
הובלות בקריות
 
יעקב הובלות - הובלות ברמה אחרת!  |  טלפון: 050-6692000  |  דוא"ל: mover@012.net.il