מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

arrow-left2, arrow-left, left, previous

הובלות בחיפה

מתגוררים בחיפה ועומדים לעבור דירה בעיר ? מתכוונים לעבור למשרד חדש בחיפה? מעוניינים להזמין שירות הובלות לצורכי מעבר מפעל או ציוד כבד בעיר? זה הזמן לגלות מה הם המשתנים החשובים ביותר להזמנה חכמה של שירות הובלות בחיפה.

כפי שאתם יכולים להניח, בעיר חיפה פועלות עשרות חברות הובלות, חלקן מתמחות בשירות הובלות ספציפי, אחרות מבצעות את כל השירותים, הן שירותי הובלות למבני מגורים והן שירותי הובלות עבור תעשיות, מבנים מסחריים ועוד. מאחר ובעיר פועלות חברות רבות שמציעות שירותי הובלות מסוגים שונים, הרי חשוב לדעת, מה הם המשתנים העיקריים, על פיהם ניתן לבחור שירות הובלת, אותם משתנים גם ישפיעו על החברה בה תבחרו לבצע את ההובלה עבורכם.
לפני שנתחיל חשוב לומר, לכל אחד יש משתנים אחרים שחשובים יותר וחשובים פחות. כלומר, כל לקוח מסתכל על שירות ההובלות בצורה מעט שונה והוא בוחר לעצמו אילו משתנים יותר חשובים שיבוצעו כהלכה. עם זאת, נכון להסתכל על כל המשתנים ולוודא שכולם באים לידי ביטוי בשירות שהחברה מציעה ולא לדלג על אף אחד מהם.
משתנים לשירות נכון של הובלות בחיפה

זמינות – בסופו של דבר, שירות הובלות טוב נמדד ביכולת שלו לספק את המובילים והמשאית ביום ובשעה בו נדרש השירות. מי שלא יכול לספק אותו ביום ספציפי, מן הסתם לא יכול לספק לכם את העבודה כנדרש. זה נכון גם במקרה שהחברה לוקחת את הזמן ומחליטה לאחר ביום ההובלה. דבר שיכול לגרום לכם אי נוחות עד כדי אובדן הכנסות.

אמינות – אמינות נמדדת מהשלב הראשון של חתימת החוזה ועד השלב בו כל המובילים מבצעים את עבודתם כנדרש ודואגים שכל החפצים שלכם יעברו בצורה הנכונה ובמועד שנקבע אל יעדם החדש. על החברה לספק את כמות המובילים שנקבעה וכמובן את כלי הרכב המתאימים לצורך ההובלה.

מוצרי עזר – מדובר בשורה של מוצרי הובלות, החל מקרטונים וארגזים, דבקים, חומרי אריזה ועוד שורה ארוכה של מוצרים שאמורים לעזור בתהליך לפני ובזמן ההובלה.
פירוק והרכבה – החברה צריכה לספק לכם אנשי מקצוע שיוכלו לפרוק ולהרכיב מחדש את הרהיטים והחפצים השונים שלכם.

אם אתם שירות הובלות בחיפה שיעמיד בפניכם את כל מה שאתם צריכים, זה הזמן ליצור קשר החברה שלנו, הובלות יעקב. אנחנו מבצעים שירותי הובלות למבנים פרטיים, מסחריים ותעשייתיים לקהל הרחב. אתם מוזמנים לפנות אלינו בטלפון או דרך האתר ונשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל שעה. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
הובלה בחיפה
 
 
יעקב הובלות - הובלות ברמה אחרת!  |  טלפון: 050-6692000  |  דוא"ל: mover@012.net.il