מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

arrow-left2, arrow-left, left, previous

הובלה

מעבר דירה או משרד כרוך בתקופה לא פשוטה של אריזה, העמסה, שינוע ופריקה. כדי להפוך תקופה זו לפשוטה יותר מומלץ להשתמש בשירותים של חברות שמציעות שירותי הובלה. חברת הובלות יעקב היא חברה בעלת ניסיון בן למעלה מ-26 שנה ומספקת שירותי הובלות חיפה ולכל חלקי הארץ.

שירותי ההובלה
שירותי הובלה מתחילים בשלב ייעוץ בבית או במשרד ללא התחייבות על ידי אחד מצוות העובדים של הובלות יעקב, ייעוץ ראשוני ותכנון המעבר הוא נקודה חשובה מאוד כדי להביטח מעבר מהיר וחלק. כחלק משרותי ההובלה תוכלו לקבל שרותי אריזה, צוות עובדים מיומן ומנוסה יגיע למשכן אותו הנכם מפנים ויארוז עבורכם את הרהיטים ושאר ציודים שתבקשו, את מלאכת האריזה יעשה הצוות אל תוך מארזים המתאימים למגוון הציודים הקיימים, לציודים גדולים, קטנים, שבירים וכמובן לציודים רגילים, את מלאכת האריזה עושה הצוות אל מול הנחיות הלקוח ובהתאם לצרכיו.

שירותי הובלה אינן הסעה ישירה מנקודה לנקודה, כך למשל, באם ישנו פער זמן בין עזיבת הדירה או המשרד לבין הכניסה למשכן החדש תוכלו לקבל שרותי אחסון לכל תקופת זמן במחסנים מאובטחים ובטוחים עד למועד פריקת הציוד, במועד המיועד, יפרוק צוות העובדים את כלל הציוד הארוז בהתאם לתוכנית המעבר ובהתאם להנחיות הלקוח בדיוק למיקום הסופי המיועד לו.
שירות נוסף שהחברה מציעה הוא העתקת ציוד כבד על ידי מנופים, שרות זה יעיל לציודים גדולים מאוד או כבדים מאוד.

אמינות
חברת הובלות יעקב חרטה על דגלה את ערך האמינות והיושר, החברה מקפידה על העסקת עובדים ישרים ומנוסים אשר אמונים על ערכי החברה ומחויבים כלפי כל לקוח. לקוחות החברה מקבלים יחס אישי ומענה מקצועי ומהיר לכלל צורכיהם.
כל הליך האריזה, ההעמסה, השינוע והפריקה נעשה בשקיפות מלאה מול הלקוח ובהתאם להנחיותיו.
לקוחות החברה, גדולים וקטנים כאחד מזהים את מקצועיות החברה ואת אמינותה כבר משיחת הטלפון הראשונה, תאום ציפיות מדוייק נערך כבר בפגישת הייעוץ הראשונית ועל שקיפות ומהימנות מקפיד כל צוות החברה לאורך כל תהליך המעבר.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
יעקב הובלות - הובלות ברמה אחרת!  |  טלפון: 050-6692000  |  דוא"ל: mover@012.net.il