מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

arrow-left2, arrow-left, left, previous

ביטוח תכולה

עוברים משרד ומעבירים מחשבים, מדפסות ומכשירים יקרים אחרים? עוברים דירה ומעבירים מכשירי חשמל יקרי ערך או חפצים אישיים בעלי ערך רגשי וכספי גבוה? אל תשכחו לעשות ביטוח תכולה לפני שאתם מתחילים בתהליך ההובלה. ביטוח זה יאפשר לכם לישון טוב ביותר בלילות שלפני המעבר. 

ביטוח תכולה הוא ביטוח אשר חברות הובלה (וחברות ביטוח) מציעות לאנשים אשר מעבירים דירות פרטיות, משרדים, מפעלים וחנויות. יש לציין שבחלק מהמקרים, אתם מבוטחים במקרה כזה בפוליסות שונות, אך ברוב המקרים לא, ועל כן חשוב שאם אתם עומדים בפני תהליך של מעבר דירה או משרד, שתעשו ביטוח תכולה ובאמצעותו תוכלו לבטח את כל החפצים שלכם. 

ביטוח תכולה כולל בדרך כלל מספר מרכיבים, ביניהם נזקים שנגרמים לציוד ולחפצים, כולל שברים שמתרחשים בעת התהליך, אובדן חפצים וכן במקרים של גניבות. בדרך כלל ביטוח תכולה מגיע עד סכום מסוים, בהתאם לכמות ואופי התכולה, ישנן חברות הובלה שמעדיפות לבטח בסכומים גבוהים דרך חברות ביטוח כך הן מגנות על עצמן מפני תביעות במקרה וקורה משהו בעת שהן מבצעות את העבודה שלהן.  

לפני שאתם ממהרים לחתום על ביטוח תכולה, עליכם לבדוק מספר דברים. ראשית, עליכם לבדוק מהי גובה הפרמיה שעליכם לשלם ומה אתם מקבלים בתמורה. עליכם לזכור שהתשלום צריך להיות מותאם לערך הנכסים שאתם מעבירים. שנית, עליכם לוודא שהחברה מתחייבת לבטח כל דבר, ולא מוציאה מתוך הפוליסה שום פרט. אם היא מחליטה שהיא איננה מעוניינת לקחת אחריות על ביטוח של דברים מסוימים, הרי שהיא צריכה להודיע לכם ולתת לכם אפשרות אחרת. 

נקודה שלישית שעליכם לבדוק היא, מתי אתם מקבלים החזר כספי של הפריטים שאבדו, נשברו או נגנבו. יש לקבוע מועד וכן תוכנית ברורה כיצד עליכם להוכיח שאכן התרחשו הדברים הנ"ל ולפיהם, מתי עליכם לקבל את הכסף עליהם. 
נקודה אחרונה, יש לעבור על החוזה היטב, לוודא שאין בו שום נקודות בעייתיות, שום דבר שעלול להיראות לכם חשוד. החוזה צריך להיות ברור ושיכיל כל עניין ועניין. אחרת אתם עלולים למצוא את עצמכם בתסבוכת לא פשוטה ברגע שתרצו לתבוע את הביטוח. 

לסיום, אם אתם מחפשים ביטוח תכולה לשירותי הובלה, זה הזמן לפנות אלינו, חברת הובלות יעקב תשמח לעמוד לרשותכם. כל מה שאתם צריכים לעשות זה ליצור איתנו קשר ותוך זמן קצר נספק לכם את מה שאתם צריכים. הצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם ולהציג בפניכם את מסלולי הביטוח שלנו.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
ביטוח תכולה
 
יעקב הובלות - הובלות ברמה אחרת!  |  טלפון: 050-6692000  |  דוא"ל: mover@012.net.il