מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

arrow-left2, arrow-left, left, previous
הובלות יעקב מציעה מגוון רחב של שירותים בינהם:
שירותי אריזה
שירותי אריזה מוקפדים  המבוצעים על ידי צוות עובדים המתמחה באריזה של מגוון ציודים: שבירים, כבדים, גדולים וקטנים. לנוחיותכם, החברה מציעה אפשרות לפריקת ארגזים במיקום החדש וסידורם.
שירותי פריקה
הצוות מבצע את מלאכת הפריקה בהתאם לתוכנית המעבר שנקבעה עבור הלקוח בהתאם להנחיותיו. על מנת להקל על מלאכת פרוק הציוד, הצוות ישנע את הציוד למיקומו בחלל היעד החדש.
 
שירותי העמסה
צוות העובדים של הובלות יעקב מעמיס את הציוד בצורה הבטוחה לשינוע שתבטיח את הגעת הציוד בתקינותו ושלמותו למיקום החדש.
שירותי אחסון
החברה מציעה שירותי אחסון לטווח ארוך וטווח קצר המתאימים לנוחיותכם ולמצבים פעם קיים פער בין תאריך עזיבת הדירה הישנה אל המעבר אל הדירה החדשה.
 
ביטוח סחורות
סחורות והעברה מבוטחים על סך של 50000$ לכל הובלה. החברה מבצעת הובלה של תכולה קטנה עד גדולה, החל ממעבר דירה דרך מעבר משרד ואפילו העברה והעתקת מפעלים שלמים.
 
שירותי העמסה
צוות העובדים של הובלות יעקב מעמיס את הציוד בצורה הבטוחה לשינוע שתבטיח את הגעת הציוד בתקינותו ושלמותו למיקום החדש.
הובלות יעקב יהפכו את תקופת המעבר לקלה יותר ואת כל משימת השינוע לפשוטה ובטוחה הרבה יותר. את כל הליך האריזה, ההעמסה, השינוע והפריקה יעשו עבורכם צוות עובדים מיומן שמכיר את כל השיטות לארוז להעמיס ולפרוק מבלי לפגוע בציוד היקר שלכם.

חברת הובלות יעקב קיימים כבר למעלה מ 26 שנים, החברה מתמחה בהובלה ושינוע של תכולות דירות, משרדים, מוסדות ומפעלים בכל חלקי הארץ.החברה חרטה על דגלה את אכות שרות חסרת פשרות, צוות העובדים מונחה להקשיב לצורכי הלקוח ולהנחיותיו ולפעול על פיהן תוך הקפדה על כללי הזהירות הנהוגים.

הצוות מקפיד על יחס אישי לכל לקוח וכן על יחס הולם כלפי הציוד אותו הוא מתבקש לארוז ולשנע. אנו בחברת הובלות יעקב מבינים את הרגישות שבהתעסקות אנשים זרים בחפצים האישים שלכם ולכן אנו נוהגים ברגישות ובאחריות כלפי כל חפץ, כמו כן עובדים בשקיפות מלאה מול הלקוח לגבי כל תהליך השינוע. כמו כן, החברה מבצעת עבודות סבלות עבור מוסדות, גופים עסקיים ועוד אלפי לקוחות פרטיים ומקפידה שכל לקוח יהפוך לעוד לקוח מרוצה.

אודות

 
יעקב הובלות - הובלות ברמה אחרת!  |  טלפון: 050-6692000  |  דוא"ל: mover@012.net.il